☰ menu

O FIRMIE

Zajmujemy się kompleksową organizacją kontenerowego wywozu oraz segregacją odpadów przemysłowych i komunalnych.

 

Pracujemy na rzecz ochrony środowiska naturalnego i komfortu życia mieszkańców Krakowa, Małopolski i Śląska od ponad 26 lat. 

W tym okresie nasze pojazdy przewiozły setki tysięcy ton odpadów. To również czas który spożytkowaliśmy na segregację i skierowanie do ponownego wykorzystania setek tysięcy ton metalu, papieru, szkła, plastiku i innych materiałów, niewątpliwie przyczyniając się do ochrony zasobów przyrody i zachowania czystości naszego otoczenia.

Naszą pracę traktujemy nie tylko jako sposób zarobkowania i tworzenia miejsc pracy ale przede wszystkim jako pożyteczne współuczestniczenie w rozwoju Krakowa i całego regionu. Udało nam się również w te działania zaangażować całą załogę, stanowiącą zgrany zespół, mogący sprostać każdemu wyzwaniu.

 

Aktualnie dysponujemy bazą samochodową, warsztatami obsługowymi i budynkami biurowymi zlokalizowanymi na terenie będącym własnością firmy BSS w Skawinie przy ulicy Tynieckiej 1.

Pozwoliło to nam na wprowadzenie sytemu organizacyjnego, który sprawia, że nasza działalność nie jest uciążliwa dla otoczenia, w tym dla użytkowników sąsiadującego z nami stadionu sportowego. Wielu naszych gości jest pozytywnie zaskoczonych wyglądem i czystością panującą firmie.

Nasz park samochodowy oparty jest o specjalizowane pojazdy takich marek jak: Mercedes Volvo i Man. Niezawodność tych pojazdów przekłada się również na niezawodność usług.


Nasze motto brzmi:
Zawsze czysto, zawsze na czas!

 

 

Każdą usługę realizujemy w oparciu o przepisy sanitarne, transportowe i inne regulujące działania w naszej branży.

Posiadamy wszelkie zezwolenia i certyfikaty. Część z nich znajduje się również na naszej stronie w zakładce: Dokumenty do pobrania. Wspieramy działania ekologiczne, takie jak „Sprzątanie świata”, czy też lokalne inicjatywy samorządowe i uczniowskie. Zawsze możecie na nas liczyć! Zapraszamy do współpracy instytucje, firmy, wspólnoty i osoby prywatne.

Realizujemy zlecenia małe i duże, lecz każde z nich jest dla nas ważne. Możemy Państwu zagwarantować nie tylko komfort obsługi lecz także korzystne stawki cenowe.

logo Script logo